Menu
Your Cart

Piegāde

Brico.lv nodrošina piegādi visā Latvijas teritorijā izmantojot, kurjerdienestu, kā arī partneru loģistikas pakalpojumus. Preču piegāde tiek veikta 1-3 darba dienu laikā, ja pasūtītā prece ir pieejama noliktavā!


Piegāde ar DPD kurjerpastu:

Ērtākais pasūtījuma saņemšanas veids – izmantot kurjera pakalpojumu pasūtījuma piegādei konkrētā adresē visā Latvijā. Cenas sākot ar EUR 3.99 Rīgā, sūtījumiem līdz 3 kg. Izvēloties šo piegādes veidu iespējams veikt pasūtījuma apmaksu vairākos veidos – pasūtījuma noformēšanas brīdī ar karti vai Swedbank internetbanku, pārskaitījumu pirms pasūtījuma saņemšanas vai izvēlētos kādu no līzinga kompānijas piedāvājumiem. Kurjers preces līdz 30 kg nogādā pie klienta norādītajā adresē, ienesot mājā/dzīvoklī, pārsniedzot 30 kg klients saņem pasūtījumu pie kurjera transportlīdzekļa, noteiktajā adresē (pie kāpņu telpas vai pagalmā). Papildus ērtībām iespējams pasūtīt kurjeru ar krāvēju, ja pasūtījuma svars pārsniedz 30 kg, līdz 80 kg un nepieciešams pasūtījumu nogādāt dzīvoklī vai ienest mājā/pagalmā/teritorijā. Kurjers pirms piegādes sazināsies ar klientu, lai precizētu piegādes laiku – darba dienās no 8.00-18.00


Piegāde ar Omnivas pakomātu:

Sūtījumu iespējams saņemt adresē, kura tiek norādīta pasūtījuma noformēšanas laikā. Svarīgi ņemt vērā, ka šajā piegādes veidā iespējams saņemt tikai apmaksātus pasūtījumus un ierobežota sortimenta preces, kuras atbilst piegādes veidam ierobežojošajos izmēros. Piegādes izmaksas  sākot ar EUR 1.99,  Tiklīdz pasūtījums tiks nogādāts izsniegšanas punktā, tā tiks nosūtīta informējošā SMS ar kodu, lai varētu saņemt pasūtījumu. 

Omnivas pakomātu specifikācija:

  • S izmērs ir izmērs, uz kura pamata tiek aprēķinātas sūtīšanas izmaksas un kura minimālie lielumi ir 9 cm (platums)*14 cm (garums)* 2cm (augstums) un maksimālie lielumi ir 9 cm (augstums)*38 cm (platums)*64 cm (garums), bet faktiskais svars nepārsniedz 30 kg.
  • M izmērs ir izmērs, uz kura pamata tiek aprēķinātas sūtīšanas izmaksas un kura maksimālie lielumi ir 19 cm (augstums)*38 cm (platums)*64 cm (garums), bet faktiskais svars nepārsniedz 30 kg.
  • L izmērs ir izmērs, uz kura pamata tiek aprēķinātas sūtīšanas izmaksas un kura maksimālie lielumi ir 39 cm (augstums)*38 cm (platums)*64 cm (garums), bet faktiskais svars nepārsniedz 30 kg.


Manipulatora pakalpojumi:

Papildus klientu ērtībām pasūtot lielas kravas uz būvobjektu vai piemēram sagādājot apkures granulas, iespēja izmantot manipulatora pakalpojumu. Pasūtītā prece uz paletes tiks novietota tam paredzētajā vietā, ar nosacījumu, ka transports ar kravu spēj piebraukt pie objekta, nepastāv ceļa seguma vai vietas ierobežojumi. Pakalpojuma cena tiks aprēķināta katram pasūtījuma, atkarībā no tuvākā veikala un objekta atrašanās vietas. Klientu apkalpošanas speciālists sazināsies, saskaņos summu un pievienos rēķinā. Manipulators piegādās tikai apmaksātus pasūtījumus.