Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

07 Jan Ideja 1
30 Sep Kas jāņem vērā būvējot māju?
0 1307
Koka mājas priekšrocības ir:dabiskums un videi draudzīga,zema siltuma vadītspēja,optimāls mikroklimats mājas iekšienē,nav jāveido masīva pamatu konstrukcija,lielisks izskats un nav nepieciešama papildus apdareKoka mājas mīnusi:augsta ugunsbīstamība, ..
31 Aug Kā izvēlēties piemērotāko apkures sistēmu savam mājoklim
0 479
Mūsdienās dzīvojamo telpu apsildei Latvijā izmanto dažādus apkures veidus. Visizplatītākā ir centrālā apkure, ar ko ir aprīkota lielākā daļa dzīvokļu daudzdzīvokļu ēkās, un kam siltuma piegādi nodrošina attiecīgās pilsētas siltumapgādes uzņēmums.Runā..
31 Aug Pieci ieteikumi, kā izvēlēties ilgtspējīgus materiālus savai mājai
0 483
Mājā pavadām vismaz trešdaļu no dzīves, tādēļ ir svarīgi izmantot iespēju izvēlēties piemērotākos būvmateriālus – cilvēkam, videi un klimatiskajiem apstākļiem. Mūsu eksperts ilgtspējīga dzīvesveida jautājumos Edgars Ivanovs ieskicē piecus pieturpunkt..
31 Aug Kā būvēt māju?
0 690
Ja jums palūgtu noraksturot jūsu sapņu māju, kādai tai jābūt, komforts, siltums, teicamas kvalitātes būvmateriāli un sapratīgas izmaksas jūsu sarakstā noteikti ieņemtu augstākās pozīcijas. Tieši būvmateriāli ir viens no galvenajiem nosacījumiem, lai ..
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)